5 kwietnia 2015

Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Święta to czas, który możemy spędzić w gronie najbliższych nam osób. Podczas dni nauki szkolnej nie zawsze mamy na tyle wolnego, aby móc porozmawiać z rodziną o tym jak na przykład nam minął dzień, co ciekawego się u nas działo. Myślę, że Wielkanoc jest odpowiednim momentem, żeby trochę pogawędzić i powspominać stare dobre czasy. Wykorzystajmy te chwile w rozsądny i pożyteczny sposób, a nie siedząc przed komputerem lub telewizorem. Zróbmy coś pożytecznego i pomóżmy mamie czy babci w przygotowaniach do uroczystego obiadu czy kolacji. Pozmywajmy naczynia lub posprzątajmy po posiłku. Z pewnością wywoła to uśmiech na ich twarzy :)

Chciałabym również życzyć Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, przepełnionych radością, miłością i wiarą. Niech Wielkanoc przyniesie Wam spokój i radość, z nadchodzącej wiosny. Pogody ducha i radości, z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa, w gronie najbliższej rodziny. Wesołego Alleluja!


15 komentarzy:

 1. wesołych świąt,śliczne ozdoby,

  dorooothy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne ozdoby :) Wesołych świąt!

  http://tamizaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Taa..
  Święta to czas, w którym moja rodzina śmieje się i rozmawia.. a ja siedzę w pokoju. "Super!".
  sage-servant1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, piękne ozdoby! :)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Tak, masz rację. Święta to czas, który spędzamy z rodziną. To jest w tym najlepsze. Warto się zmusić i wyjść z pokoju. Również Wesołych Świąt! :) Śliczne zdjęcia i bardzo ładne ozdoby <3
  Mój Blog - klik!:)

  OdpowiedzUsuń 6. Chrystus zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał. Z tego się cieszmy. Masz rację, trzeba spędzić w święta czas z rodziną. Życzę Tobie również Wesołych Świąt i mokrego DYNGUSA. Świetne ozdoby i zdjęcia. Pozdrawiam, dzięki za komentarz pod moim postem i zapraszam.
  MÓJ BLOG - KLIK!

  OdpowiedzUsuń 7. Chrystus zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał. Z tego się cieszmy. Masz rację, trzeba spędzić w święta czas z rodziną. Życzę Tobie również Wesołych Świąt i mokrego DYNGUSA. Świetne ozdoby i zdjęcia. Pozdrawiam, dzięki za komentarz pod moim postem i zapraszam.
  MÓJ BLOG - KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne ozdoby i bardzo ładne zdjęcia!
  Pozdrawiam <3

  ✿by Sylwia - klik✿

  OdpowiedzUsuń
 9. Megga blog
  .
  .
  Obs za obs? (Ja już,napisz u mnie)
  Zapraszam do mnie (nowa nazwa bloga)
  http://ssssanderxxxxvv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne zdjęcia. Zapraszam do mnie
  http://looyourself.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń