21 listopada 2015

ŚWIAT SIĘ ZMIENIA...

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Paryżu, mocno mną wstrząsnęły. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić tak brutalną i nieludzką rzecz? Coraz bardziej zaczynam rozumieć do czego zmierza ten dzisiejszy świat. Społeczeństwo diametralnie się zmienia, niestety na gorsze. Można to odczuć nawet w codziennym życiu. Ile razy doświadczyliśmy oszustwa, zawodu, oraz kłamstwa? To jest naprawdę przykre. Nie rozumiem też jednej rzeczy... dlaczego większość ludzi jest tak negatywnie nastawiona względem innych? Jeszcze dobrze ktoś cię nie pozna, a już potrafi od góry do dołu oceniać. W rzeczywistości rzadko można spotkać prawdziwą i szczerą osobę, która nie życzy drugiej źle. Powiem Wam, że zmierzamy do klęski i jeżeli ludzie się nie zmienią to do niej dotrzemy, a kiedy już to zrobimy to będzie za późno, na jakiekolwiek zmiany. Czasem warto zatrzymać się w tym naszym zabieganym życiu i zastanowić się nad sobą.

Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

12 komentarzy:

 1. Ciekawy temat poruszylas ! Nie da się odpowiedzieć w kkilku słowach ale tak jest jak piszesz dla mnie świat stał się egoista pogonią za własnym czubkiem nosa. Owszem można spotkać miłych ludzi ale tylko miłych a jak już chodzi o coś większego stają się wrogami. Jednym słowem należy swoje uczucia inwestować w rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo lucie czytać posty na twoim blogu

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza stylizacja.
  Zapraszam do mnie na nowy post.
  http://nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mną również poruszyły ostatnie wydarzenia, jednak choć to może egoistycznie zabrzmi z mojej strony, staram się właśnie z tego powodu nie pogrążać we smutku, tylko raczej pokonać tą ciężką atmosferę i przekazywać same pozytywne emocje :)
  Śliczne zdjęcia, kocham fiolet♥
  Zapraszam do siebie!

  Dreamerka Blog (klik)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post nawiązujący do Paryża, ja również nie rozumiem jak można być na tyle okrutny. Chyba nigdy nie zrozumiem tego świata.

  www.cassey-cassey.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://fashion-stylee.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z tym, co napisałaś, lecz przez pryzmat jednego, strasznego wydarzenia nie można mówić, że cały świat jest zły. Od zawsze był podział na tych dobrych i tych złych - tak też jest teraz. Przypomina mi się post na fb jednej uczestniczki zamachu, która leżąc w tej sali, słuchając ostatnich wyznań zakochanych, zaczęła znów wierzyć w miłość oraz w to, że ludzie dalej mogą kochać i robić dobre uczynki.

  Pozdrawiam x

  P.S. Zapraszam na nowe posty na angegar - klik!
  - Nowa definicja fit życia
  - 50 fit mitów
  - Ekwipunek sportowca na jesień + gdzie kupować tanie i godne polecenia ubrania sportowe

  OdpowiedzUsuń
 8. Super że poruszyłaś ten temat.Tak jak inni zapraszam na mojego bloga :) vikabloger1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Też mam wrażenie, że świat zmierza w złym kierunku pod wieloma względami!

  http://want-cant-must.blogspot.com/
  ps jeśli podoba ci się blog-skomentuj, zaobserwuj

  OdpowiedzUsuń